Omega-3 + vitamíny D + A + E pro zdraví mozku a imunitu dětí!

Omega-3 jsou zvláště prospěšné pro zdraví mozku a zdravotnické orgány je považují za natolik důležité, že schválily jejich zdravotní přínos a doporučily denní dávkování. Omega-3 kyseliny jsou nezbytné již na počátku života a kapsle Rybičky se doporučují od 3 let věku.

Věděli jste, že více než 60 % mozku tvoří tuk? Mozek využívá tuk pro svůj růst a vývoj. Pro normální vývoj mozku je nejdůležitější zejména omega-3 mastná kyselina označovaná jako DBA.

OmegaMarine Rybičky vyniká mezi ostatními produkty pro děti na trhu! Vysoký obsah důležitých omega-3 kyselin, kapsle ve tvaru rybiček a chuť bonbónu bez přidaného cukru!

Vaše děti si OmegaMarine Rybičky brzy oblíbí.


Proč omega-3 pro děti?

Omega-3 má zásadní význam pro vývoj dětí

Ryby by měly být přirozenou součástí jídelníčku a kromě několika vitaminů a antioxidantů přispívají i důležitými omega-3 mastnými kyselinami.

Většinu toho, co umíme, se naučíme v dětství. Číst, psát, počítat, ale také mluvit nebo kreslit. Během prvních let života se mozek vyvíjí opravdu rychle, a proto potřebuje správné palivo a omega-3 mastné kyseliny DHA a EPA jsou klíčové.

DHA a EPA se nachází v mozku a očích a souvisí s vývojem nervové soustavy a kognitivních funkcí, paměti, inteligence a schopnosti učit se. Přispívají také k normálnímu stavu zraku.

Jedinečné složení pro děti

OmegaMarine Rybičky mají ideální kombinaci omega-3 mastných kyselin DHA a EPA a jsou obohaceny o důležité vitamíny A, D a E. Tyto vitamíny přispívají k podpoře imunitního systému, normálního stavu zubů a kostí.

„Kapsle OmegaMarine Rybičky mají vysoký obsah DHA i EPA omega-3 mastných kyselin, které jsou důležité pro vývoj mozku, srdce a zdraví očí. OmegaMarine Rybičky jsou také obohaceny o vitamín D, který udržuje normální funkci imunitního systému a silné zuby a kosti.“

Omega-3 a vývoj dětí

Je doloženo, že omega-3 kyseliny jsou důležité již na samém počátku života pro vývoj mozku embrya v děloze, později podporují naši schopnost učit se a celkové zdraví a ve stáří jsou prospěšné pro srdce.


Během prvních dvou let života dítěte se jeho mozek zvětší přibližně na 80 % mozku dospělého člověka. Poté roste a vyvíjí se po zbytek života. Kromě samotné tukové tkáně je mozek orgánem s největším obsahem tuku, a velkou část tohoto tuku tvoří nenasycené mastné kyseliny, jako jsou omega-3.

Mozek využívá tuk ke stavbě a vývoji. Pro normální vývoj mozku je důležitá zejména omega-3 mastná kyselina označovaná jako DHA.

Existuje mnoho studií, které ukazují, jaký vliv má příjem ryb na kognitivní schopnosti dítěte. Například schopnost koncentrace, učení a paměť.

Proto je tak důležité jíst 2-3krát týdně tučné ryby nebo každý den užívat doplněk stravy s omega-3, abyste pokryli denní potřebu omega-3.

Průměrná roční spotřeba
ryb na obyvatele

Ryby patří mezi potraviny s velkou výživovou hodnotou a každý by je měl jíst častěji, zejména pokud jde o tučné ryby, které obsahují hodně omega-3 mastných kyselin, které jsou prospěšné a důležité pro normální vývoj dětí. Bohužel my Češi máme v jídelníčku ryb příliš málo – proto se doporučuje užívání souvisejících doplňků stravy – a to v průběhu celého života!

Doložený účinek – na mozek, zrak a imunitní systém

Vychází z více než 150leté tradice norského rybího oleje

Naturamed je značka s nejprodávanějšími omega-3 produkty v České republice, která se opírá o více než 150letou tradici výroby rybího oleje v Norsku. Speciálně pro děti jsme vyvinuli OmegaMarine Rybičky s vysoce kvalitním rybím olejem na podporu mozku, zraku a imunity.

OmegaMarine Rybičky jsou omega-3 kapsle ve tvaru ryby s doloženým složením pro nejlepší zdravotní účinek. Obsahují denní dávku DHA a ERA pro normální vývoj mozku, srdce a zraku. OmegaMarine Rybičky jsou také obohacené o vitamíny D, E a A, které jsou důležité pro zdravé kosti a zuby, obranyschopnost organismu a funkci svalů.

Prospěšné složky s prokázaným účinkem

DHA
PŘISPÍVÁ K NORMÁLNÍ FUNKCI A VÝVOJI MOZKU
EPA
PŘISPÍVÁ K NORMÁLNÍ FUNKCI A VÝVOJI SRDCE
VITAMÍN D
PŘISPÍVÁ K NORMÁLNÍMU STAVU KOSTÍ, ZUBŮ A IMUNITNÍHO SYSTÉMU
VITAMÍN E
ANTIOXIDANT, KTERÝ CHRÁNÍ NAŠE BUŇKY PŘED OXIDAČNÍM STRESEM
VITAMÍN A
PŘISPÍVÁ K NORMÁLNÍMU ZRAKU A K NORMÁLNÍMU RŮSTU A VÝVOJI

Zajistěte svým dětem dostatek omega‑3!

Většina z nás dobře ví, že omega-3 mastné kyseliny jsou důležité pro zdraví dospělých, ale omega-3 jsou stejně tak důležité i pro děti! Tyto esenciální tuky jsou ve skutečnosti obzvláště důležité pro děti, protože hrají klíčovou roli při růstu a vývoji a jsou spojeny s mnoha zdravotními přínosy.

Mnoho rodičů si však není jisto, zda jsou doplňky stravy s omega-3 pro jejich děti nezbytné – nebo dokonce bezpečné.


OmegaMarine Rybičky – bezpečná a chytrá volba pro vaše děti

OmegaMarine Rybičky mají ideální kombinaci DHA a ERA a navíc jsou obohaceny o vitamíny D, E a A. Tyto chutné žvýkací kapsle s ovocnou příchutí slazené stévií se vyrábí se speciálně pro děti, ale pochutnává si na nich i mnoho dospělých.

2 kapsle stačí k zajištění denní dávky omega-3 pro vaše děti. Rybičky obohacené o vitamíny D, E a A přispívají také k normální funkci imunitního systému a pevným kostem a dodávají důležité antioxidanty. Pokud vaše dítě nemá rádo ryby, řešením mohou být OmegaMarine Rybičky. Je to snadné a chytrá volba s prokazatelnými zdravotními přínosy pro rozvoj vašich dětí.

 • Vysoce kvalitní omega-3
 • Doložený účinek
 • Obohacené o vitamíny D, E a A
 • Ovocná příchuť = skvělá chuť
 • Pouze přírodní složky
 • Slazené stévií
 • Žvýkací kapsle – ve tvaru rybiček
 • Žádná rybí pachuť

DHA – Důležitý stavební prvek mozku

Většina z nás dobře ví, že omega-3 mastné kyseliny jsou důležité pro zdraví dospělých, ale omega-3 jsou stejně tak důležité i pro děti! Tyto esenciální tuky jsou ve skutečnosti obzvláště důležité pro děti, protože hrají klíčovou roli při růstu a vývoji a jsou spojeny s mnoha zdravotními přínosy.

DHA – Důležitá pro vývoj mozku

DHA – kyselina dokosahexaenová – je nejdůležitější pro správný vývoj mozku a nervové soustavy.

DHA je nejdůležitějším stavebním prvkem mozku. Věděli jste, že mozek obsahuje více než 60 % tuku? Nejde o běžné tukové buňky, které najdeme v tukové tkáni. Kolem každé buňky je tenká vrstva tuku, které se říká buněčná membrána. Mozková buněčná membrána obsahuje obzvláště mnoho DHA.

Stejně jako motor auta potřebuje olej, lidský mozek potřebuje pro svůj správný vývoj neustálé doplňování správného tuku. DHA je v tomto procesu důležitou složkou – a proto mozek potřebuje více DHA než jiné orgány. Tato omega-3 je důležitá zejména pro děti, aby si dokázaly udržet normální funkci mozku, normální funkci srdce a očí a aby se dokázaly soustředit, učit a rozvíjet.

Skvělé řešení pro dětský mozek

Náš mozek se vyvíjí po celý život a aby byl zdravý, potřebuje neustále doplňovat omega-3 . Omega-3 přispívají k normálnímu vývoji a k udržení bystrého a zdravého mozku. Nejjednodušší způsob, jak získat dostatek omega-3, je jíst dvakrát až třikrát týdně tučné ryby. Mnoho dětí však ryby nerado jí a smažené rybí prsty mnoho omega-3 neobsahují.

Řešením by mohlo být sníst každý den 2 malé kapsle OmegaMarine Rybičky. To je vše, co je potřeba k zajištění denní potřeby omega-3.

Vysoce kvalitní omega-3 pro děti

Proč dávat OmegaMarine Rybičky dětem?

Chytrá volba pro chytré děti (i jejich rodiče)

Když se rozhodnete pro OmegaMarine Rybičky, můžete si být jisti, že získáte dostatek omega-3 pro pokrytí denní potřeby. Omega-3 jsou důležité zejména pro vývoj mozku, přičemž v kombinaci s EPA zajišťují také zdravé srdce a zrak.

 • Mozek potřebuje doplňovat DHA

  Nejdůležitější stavební jednotkou v mozku je mastná kyselina DHA. Konzumace 250 mg této mastné kyseliny denně přispívá k udržování normální činnosti mozku.
 • Vaše oči potřebují omega-3

  Zdravě fungující oči jsou nesmírně důležité pro kvalitní život. Je zdokumentováno, že užívání 250 mg omega-3 mastné kyseliny DHA denně je prospěšné pro zdraví Vašich očí.
 • Vitamín D pro dobrou imunitu

  Vitamín D obsažený v OmegaMarine Rybičky podporuje imunitu. Užíváním dvou malých kapslí denně podpoříte správnou funkci imunitního systému.
 • Obohacené o vitamíny A, D a E

  Produkt obsahuje také důležité vitamíny A, D a E.

Stačí 2 kapsle denně

Chutné žvýkací kapsle se stévií, které si zamilujete. Dvě kapsle denně stačí k tomu, abyste dětem zajistili doporučenou denní dávku omega-3. Už nebudete muset děti nutit do jedení ryb – je to snadné a chytré!

Mnoho zákazníků již OmegaMarine Rybičky užívá.

Naši zákazníci a jejich děti si Rybičky zamilovali!

"Rybičky jsou super!"

"Rybičky u nás užíváme všichni a před dětmi je musíme schovávat, protože jim velmi chutnají. Ve složení nám přijde důležitý hlavně vitamín D kvůli imunitě. Rybičky jsou pro nás naprosto ideální produkt, který můžou užívat děti i dospělí - super!"
Salčákovi, České Budějovice

"To správné složení pro děti"

"OmegaMarine Rybičky nás příjemně překvapily svým složením. Vím, že Omega-3 jsou zdravé pro všechny, ale přece jen by děti měly užívat jiné produkty, než dospělí. Rybičky navíc Emě chutnají, a to je skvělý benefit!"
Tereza M. a Ema, České Budějovice

"Potřebuji silný imunitní systém!"

„Jako profesionální bruslař jsem často v chladném prostředí a je snadné dostat chřipku. Potřebuji silný imunitní systém, abych zůstal zdravý. Omega Marine Rybicky má skvělou kombinaci omega-3 a vitamínu D, E a A, která mi pomáhá zůstat zdravý a pečovat o můj imunitní systém.
Lucie Novotná, jednička v olympijských hrách dětí / 2018/2019

"Podpora imunity, která dobře chutná:)"

"Vojta rybičky miluje a musíme jen před ním schovávat. V dětském kolektivu jsou asi jako u jiných sezóny nachlazení vždy náročné. Proto jsme hledali doplněk stravy pro děti, který nám pomůže je zvládnout ve zdraví. V rybičkách jsme našli spolehlivý účinek i super chuť a můžeme je jen doporučit!"
Vojta, Zdíkov

"Moje děti si Rybičky zamilovaly!"

„Velmi pozitivní reakce na Rybičky, děti milují ovocnou chuť a bere je celá rodina. Chceme pečovat o svůj mozek a podporovat své zdraví a to nejlepší - jsou slazené Stévií, ale chutnají jako cukroví. Produkty NaturaMed opravdu doporučujeme kvůli jejich vysoké kvalitě a skvělé chuti“
Petrákovi

"Zdraví je pro nás na prvním místě"

"Rybičky jsme si objednali, protože se hlavně nyní v této době snažíme dodat do našeho těla co nejvíc zdraví prospěšných látek. Rybičky patří mezi stálice v našem zdravém šuplíčku. Nosíme jedno balení jako dárek na všechny dětské oslavy a u většiny obdarovaných máme úspěch. Rybičky doporučujeme všem rodičům!"
Míša M., Nupaky
©2022 NaturaMed Pharmaceuticals s.r.o.
Odesílá se